اخبار :
شركت بايار طرح در نمایشگاه TELECOM 2014  شرکت می کند .* شركت بايار از محصولات لاین و ماکس نوری خود رو نمائی کرد. * شرکت بایار طرح از رادیو های EBAND  خود رونمائی کرد. * شرکت بایار طرح از دستگاه BLC خود رو نمایی کرد.
پوشش موبایل
 

شرکت بایار طرح در انواع توپولوژی های مختلف و با آخرین تکنولوژی جهانی به منظور پوشش سراسری موبایل در اختیار صنعت مخابرات کشور می باشد.

پوشش WiFi
 
شرکت بایار طرح با سابقه 18 سال در زمینهتحقیق ، توسعه و گسترش سیستم رادیویی و تقویت کننده های موبایل، هم اکنون با ابداعی جدید، راه حل منحصربفرد Super WiFi که در نوع خود جدید و ممتاز می باشد برای تقویت و توسعه اینترنت ارائه می نماید.
 

سیستم های نوری
 
پوشش دهنده کل نیاز های سیستم های مبتی بر فیبر نوری در لایه های انتقال و توزیع داده می­باشد. بایار طرح پیشرو در پشنهاد سیستم های GPON&FTTX می باشد.
سیستم های نوری
 
طرح در فرکانسهای 4-40Ghz  و تا ظرفیت  3Gbps  با پشتیبانی سیستم های مبتنی بر 3G/4G/LTE در فرکانسهای لایسنس دار و بدون لایسنس قابل ارائه می­باشد

 

درباره بایار طرح

شرکت بایار طرح ارتباط در سال 1378 با هدف ارائه خدمت به صنعت مخابرات کشور با بدنه ای متشکل از اساتید دانشگاه تاسیس گردید و در سالیان متمادی همواره نیازهای صنعت مخابرات کشور  را با بروزترین تکنولوژی های جهانی مرتفع ساخته است.

زمینه های اصلی فعالیت شرکت بایار طرح سیستم های مایکروویو، سیستم های wiFi،  سیستم های پوشش موبایل و تجهیزات نوری می باشد که سابقه بلند بالای این شرکت که متشکل از بیش از 2000 لینک رادیو ماکرویو و 1500 سایت پوشش موبایل می باشد، گواه این موضوع می باشد.

امروزه شرکت بایار طرح با فعال نمودن واحد R&D  و ایجاد ساختار سازمانی منطبق با استاندارهای جهانی و با بهره گیری از معتروف ترین برند های اروپائی و جهانی و با اتکا به تجربه سالیان دور و نزدیک خود، افتخار دارد به عنوان یکی از مراجع ارائه راه حل های مخابراتی و ارتباطی در خدمت صنعت معظم مخابرات کشور باشد.